Vogue VO 4059 352

Opis oprawek

Marka: Okulary Vogue
Typ: Okulary korekcyjne unisex
Kształt:Okulary okrągłe
Materiał:Okulary metalowe
Szerokość oprawki:130 mm
Szerokość szkła:50 mm
Szerokość mostka:19 mm
Długość zausznika:135 mm
Wysokość oprawki:47 mm

Okulary Vogue VO 4059 352 to model idealny dla kobiet, które na co dzień cenią sobie styl i wygodę. Posiadają zauszniki o długości 135 mm, które zapewniają stabilność, więc masz pewność, że nie spadną podczas pochylania się do przodu. Optymalna szerokość i wysokość szkieł gwarantuje dobre widzenie nawet, gdy kątem oka zerkasz na jakiś obraz.

Świetnie nadają się do pracy przy komputerze, czytania książek, czy zajęć na studiach. Wybierając model Vogue VO 4059 352 decydujesz się na okulary nadające charakteru każdej stylizacji, które oprócz niepowtarzalnego wyglądu – korygują Twój wzrok i gwarantują doskonałą jakość widzenia. Okulary Vogue VO 4059 352 zostały wyposażone w czarne oprawki, które pasują w każdej sytuacji – zarówno na eleganckie wyjścia biznesowe, jak i na spotkania ze znajomymi, czy podczas zawodów sportowych. Dzięki uniwersalnej kolorystyce wyglądają dobrze niezależnie od zestawu ubrań, który na siebie włożysz. Wybierając je masz pewność, że niezwykle trwałe metalowe oprawki posłużą Ci przez wiele lat.

W metalowych oprawkach Vogue VO 4059 352 poczujesz się pewnie, i to niezależnie od tego, czy jesteś kobietą czy mężczyzną. Cienkie, ale w pewni wytrzymałe oprawki z urzekającym podwójnym mostkiem idealnie sprawdzą się dla osób o kwadratowym kształcie twarzy. Czarne okulary dla pewnych siebie osób, lubujących się w odważnych dodatkach.
© zOkularami.pl

Style Selector
Oregional Skin
bootstrap business templates bootstrap business templates
Bootswatch Skins (11)
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates

These are just examples and you can build your own color scheme in the backend.

Background Patterns
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates