Michael Kors MK 1022 118525

Opis oprawek

Marka: Okulary Michael Kors
Typ: Okulary przeciwsłoneczne unisex
Kształt:Okulary okrągłe
Materiał:Okulary metalowe
Szerokość oprawki:138 mm
Szerokość szkła:54 mm
Szerokość mostka:17 mm
Długość zausznika:140 mm
Wysokość oprawki:47 mm

Już od wielu lat wiadomo, że promieniowanie UV jest niezwykle szkodliwe dla naszych oczu. Aby zapobiec takim chorobom jak zapalenie spojówki czy uszkodzeniom siatkówki, niezwykle ważne jest odpowiednie zabezpieczenie oczu człowieka. W tym celu najlepiej sprawdzą się okulary przeciwsłoneczne posiadające odpowiednie filtry. Naprzeciw naszym wymaganiom i oczekiwaniom, wychodzi nam dom mody Michael Kors, który oferuje nam szeroki wachlarz modeli oprawek i soczewek okularów. Sprawia to, że bez problemów możliwe jest dobranie produktu, który będzie pasował do naszego typu twarzy i urody.

Model okularów przeciwsłonecznych domu mody Michael Kors MK 1022-118525 jest przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Są to okulary okrągłe, wykonane z metalowych elementów. Ich kolorystyka jest neutralna i stonowana - są to kolory takie jak srebro i czerń co sprawia, że okulary te cechują się uniwersalnością i będą pasować do wielu stylizacji. Soczewki w kolorze niebieskim z lustrzanym odbiciem są zdecydowanie najefektowniejszą cechą szczególną tych okularów przeciwsłonecznych. Dodają im przede wszystkim niepowtarzalnego i nowoczesnego charakteru. Na zewnętrznej stronie zauszników znajduje się wygrawerowane logo domu mody Michael Kors.

Zadaniem okularów przeciwsłonecznych jest ochrona wzroku człowieka przez szkodliwym promieniowaniem UV. Model oprawek Michael Kors MK 1022-118525 posiada soczewki z kategorią 3UV, które to charakteryzują się niską przepuszczalnością promieni słonecznych, dzięki czemu chronią nasze oczy.
© zOkularami.pl

Style Selector
Oregional Skin
bootstrap business templates bootstrap business templates
Bootswatch Skins (11)
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates

These are just examples and you can build your own color scheme in the backend.

Background Patterns
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates