Emporio Armani EA 4106 502613

Opis oprawek

Marka: Okulary Emporio Armani
Typ: Okulary przeciwsłoneczne damskie
Kształt:Okulary owalne
Materiał:Okulary plastikowe
Szerokość oprawki: 140 mm
Szerokość szkła: 51 mm
Szerokość mostka: 24 mm
Długość zausznika:140 mm
Wysokość oprawki:56 mm

Dobór odpowiednich okularów przeciwsłonecznych to bardzo ważna kwestia, zwłaszcza wtedy gdy nadejdzie lato. Odpowiednio dobrane okulary chronią wzrok przed szkodliwym promieniowaniem, a dodatkowo przeciwdziałają powstawaniu pierwszych zmarszczek dookoła oczu. To dlatego, wybierając model odpowiedni dla siebie, warto wziąć pod uwagę nie tylko jego wygląd, czy modę, ale także wszelkie atesty oraz filtry, które skutecznie ochronią oczy.

Z całą pewnością doskonałym wyborem będą okulary Emporio Armani EA 4106 502613. Jest to model damski o okrągłych szkłach w grubych oprawkach. Dominujące kolory to brąz oraz złoto, dzięki czemu jest to model, który skutecznie przyciąga wzrok zwłaszcza w letnich stylizacjach. Sprawdzi się, zarówno na co dzień, jak i na plażę. Oprawki wykonane są z plastiku. Jest on dosyć gruby, rzuca się w oczy, ale jednocześnie lekki i wygodny podczas noszenia. Soczewki są jednokolorowe, a więc posiadają jednakowy odcień na całej swojej powierzchni. Kategoria filtra UV to natomiast 3, co stanowi bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem słonecznym. Nie posiadają natomiast ani powłoki antyrefleksyjnej, ani polaryzacji. Jest to jeden z najprostszych modeli okularów, ale jednocześnie doskonały jakościowo i na pewno każdemu się spodoba.

Brązowo-złote okulary damskie, których barwa zmienia się płynnie w całym froncie. Plastikowe oprawki bez klasycznego mostka, które sprawdzą się w odważnej, kobiecej stylizacji. Idealne na letnią porę podczas pełnych słońca spacerów. Wyróżnij się pozytywnie w gronie przyjaciół, a także ciesz się outlookiem pośród obcych osób. Niezależnie od okoliczności na pewno będziesz się pozytywnie prezentowała w tłumie.
© zOkularami.pl

Style Selector
Oregional Skin
bootstrap business templates bootstrap business templates
Bootswatch Skins (11)
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates

These are just examples and you can build your own color scheme in the backend.

Background Patterns
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates