Emporio Armani EA 3115 5001

Opis oprawek

Marka: Okulary Emporio Armani
Typ: Okulary korekcyjne damskie
Kształt:Okulary owalne
Materiał:Okulary metalowe
Szerokość oprawki: 140 mm
Szerokość szkła: 54 mm
Szerokość mostka: 16 mm
Długość zausznika:140 mm
Wysokość oprawki:42 mm

Dobór odpowiednich okularów korekcyjnych jest bardzo istotny, ponieważ najczęściej są to okulary, które noszone są praktycznie przez cały dzień. To dlatego warto zadbać o ich wysoką jakość i postawić na modele najlepszych marek. Z całą pewnością to dlatego warto zwrócić uwagę na oprawki marki Emporio Armani, która słynie z produktów wykonanych z dbałością o każdy szczegół.

Okulary Emporio Armani EA 3115 5001 na pewno będą doskonałym wyborem dla pań, które cenią sobie klasykę i lubią ponadczasowe rozwiązania. Tego typu oprawki pasują do każdej stylizacji, zarówno mniej, jak bardziej formalnej. Oprawki wykonane są z delikatnego metalu, który nie rzuca się w oczy, ale jednocześnie świadczy o wytrzymałości produktu. Ich szkła są lekko owalne. Oprawki nieco grubsze na górze, w bardzo charakterystycznym kształcie, który przyciąga uwagę. Okulary nie posiadają dodatkowych atrybutów, takich jak polaryzacja, czy powłoka antyrefleksyjna. Po prostu jest to jeden z najprostszych modeli, ale dzięki temu tak popularny. Okulary Emporio Armani EA 3115 5001 są bardzo delikatne. Pasować będą do większości typów urody oraz kształtów głowy. Warto zdecydować się na nie, wtedy gdy szuka się modelu, który posłuży przez wiele lat i jeszcze co najmniej przez kilka sezonów nie wyjdzie z mody.

Półotwarte, czarne oprawki damskie, które dzięki okrągłemu kształtowi dopasowują się do wąskiej twarzy. Metalowe oprawki Emporio Armani o kształcie zbliżonym do kocich oczu, będących idealnym dodatkiem w kształtowaniu dobrego wizerunku oraz własnej samooceny i to nawet wtedy, gdy nie przepadamy za okularami korekcyjnymi.
© zOkularami.pl

Style Selector
Oregional Skin
bootstrap business templates bootstrap business templates
Bootswatch Skins (11)
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates

These are just examples and you can build your own color scheme in the backend.

Background Patterns
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates