Dolce & Gabbana DG 1301 01

Opis oprawek

Marka: Okulary Dolce&Gabbana
Typ: Okulary korekcyjne unisex
Kształt:Okulary owalne
Materiał:Okulary metalowe
Szerokość oprawki:135 mm
Szerokość szkła:55 mm
Szerokość mostka:15 mm
Długość zausznika:140 mm
Wysokość oprawki:42 mm

O wzrok należy dbać, a więc zawsze, gdy pojawiają się jakieś nieprawidłowości, koniecznie należy wybrać się do okulisty, który sprawdzi wzrok i da skierowanie na wykonanie okularów. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. To właśnie dlatego koniecznie należy postawić na ich jakość. Mowa nie tylko o najwyższej jakości szkłach, ale także o oprawki, które będą odporne i ponadczasowe.

Z pomocą przychodzi prestiżowa marka Dolce&Gabbana w wersji 1301 01. Jest to model przeznaczony dla pań, bardzo ponadczasowy i dzięki temu na pewno zyska wiele zwolenniczek! Ich oprawki wykonane są z wytrzymałego metalu, dzięki czemu nie są podatne na złamania, czy zakrzywienia, ale jednocześnie są lekkie i odpowiednio dopasowane. Ich kształt to tak zwane kocie oczy. Oprawki Dolce & Gabbana DG 1301 01 są bardzo oryginalne, ale jednocześnie pasujący idealnie do większości typów urody i kształtów twarzy. Ich dominująca kolorystyka to złoto i czerń. Nie posiadają one elastycznych zawiasów, a więc lepiej dopasować je już wcześniej u optyka. Model ten prezentuje się wyjątkowo lekko. Głównie dlatego, że oprawki są tak cienkie i nierzucające się w oczy. Będzie to jak najbardziej słuszny wybór, zarówno na co dzień, jak i do poważnych stylizacji.

Nietypowy kształt unisexowych okularów korekcyjnych Dolce & Gabbana DG 1301 01 urzeka i podkreśla. Okrągły, ale lekko uwydatniony na przy łukach brwiowych, przypominają kształtem kocie oczy, ale nimi nie są. Czarny front uwydatniony przez zastosowanie złotych zauszników. Idealne oprawki dla niebieskookich i zielonookich kobiet oraz mężczyzn.
© zOkularami.pl

Style Selector
Oregional Skin
bootstrap business templates bootstrap business templates
Bootswatch Skins (11)
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates

These are just examples and you can build your own color scheme in the backend.

Background Patterns
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates