6 powodów, dla których warto kupić okulary w internecie


okulary przez Internet

Coraz częściej robimy zakupy w internecie. Sieć ma tę przewagę nad tradycyjnymi sklepami, że zakupy możesz zrobić w dowolnym momencie. Nie musisz wychodzić z domu, tracić czasu na dojazd do sklepu, wydawać dodatkowych pieniędzy na benzynę czy komunikację miejską. W internecie zrobisz zakupy szybko, wygodnie i najczęściej taniej niż w sklepie stacjonarnym. W sieci kupisz wszystko – artykuły spożywcze, elektronikę, kosmetyki, odzież, a nawet okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Poniżej znajdziesz 6 powodów, dla których zakup okularów w sklepie internetowym będzie warty zakupu.

Niższe ceny okularów

Żaden tradycyjny salon optyczny nie zaoferuje Ci tak niskich cen okularów i oprawek, jakie znajdziesz w sklepie internetowym. Oprawki okulary korekcyjne kupisz w sieci już nawet za 19,99 zł i będą to okulary dobrej jakości z eleganckimi oprawkami i certyfikowanymi soczewkami.

Niższe ceny soczewek

W sklepach internetowych, np. w KODANO ceny soczewek okularowych zaczynają się już od 48,00 zł za parę. Za kwotę 79,98 zł kupisz natomiast podstawowe soczewki z powłoką antyrefleksyjną, powłoką chroniącą przed zarysowaniami i ochroną przed promieniami UV. U optyka trudno znaleźć bardziej konkurencyjne stawki.

Bezpieczeństwo zakupów

Kiedy kupujesz okulary w sieci, upewnij się, że sklep, w którym dokonujesz zakupów okularów i soczewek, przyjmuje zwrot produktów. Jeśli sklep zastrzega, że zwrot jest niemożliwy, zrezygnuj z jego usług. Taki sklep działa niezgodnie z prawem i przepisami unijnymi. Rzetelny sklep sprzedający okulary powinien oferować możliwość bezpłatnej wymiany zakupionego towaru, szybką wysyłkę produktów, a także bezpieczeństwo transakcji. Sklepy, sprzedające oryginalne produkty, powinny też dołączyć do przesyłki certyfikat potwierdzający jakość.

Szeroki wybór produktów

Sklepy internetowe mają w swojej ofercie dużo szerszy asortyment produktów niż tradycyjne salony optyczne. W sieci znajdziesz okulary wielu różnych, także niszowych marek, które rzadko pojawiają się w salonach, np. z powodu zbyt wysokiej ceny lub małego zapotrzebowania na konkretne modele i marki. Rzetelne sklepy internetowe gwarantują oryginalność sprzedawanych produktów, a także dostarczają certyfikaty potwierdzające jakość.

Wirtualne lustro

Jeśli chcesz mieć pewność, że wybrany przez Ciebie model okularów będzie do Ciebie pasował, skorzystaj z wirtualnego lustra. Dzięki temu bez wychodzenia z domu dobierzesz idealne oprawki. Koniec z problemem przymierzania w salonie wielu modeli okularów, żeby w końcu wybrać te najlepsze.

Tanie markowe okulary

Markowe i eleganckie okulary możesz kupić za naprawdę niskie ceny. Jedną z firm, która w swoim asortymencie oferuje szykowne okulary w przystępnych cenach, jest marka Belutti. Ta włoska firma produkuje okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne zarówno dla mężczyzn, kobiet, jak i dzieci. Każdy znajdzie więc w ofercie coś dla siebie, zwłaszcza jeśli poszukuje eleganckich okularów o modnym designie i nowoczesnym kształcie. W sklepie KODANO kupisz okulary korekcyjne Loretto już od 99,99 zł.

Podsumowanie

Kupowanie okularów w sieci jest szybkie, wygodne, bezpieczne i tanie. Bez wychodzenia z domu zamówisz profesjonalne okulary, które będą kosztować znacznie mniej niż w tradycyjnym salonie optycznym. Wybierz model, który Ci się podoba, przymierz go w wirtualnym lustrze i złóż zamówienie. Swoje okulary dostaniesz prosto do domu, zazwyczaj już po kilku dniach.


Przeczytaj także:

okulary na prezent
fenomen marki Ray-Ban

© zOkularami.pl

Style Selector
Oregional Skin
bootstrap business templates bootstrap business templates
Bootswatch Skins (11)
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates

These are just examples and you can build your own color scheme in the backend.

Background Patterns
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates